תוכנית "רעים" מפעילה קבוצות חברתיות במרכזים הקהילתיים ברחבי הארץ מטעם החברה למתנ"סים ומיועדת לילדים, נוער, מבוגרים ובוגרים על הספקטרום האוטיסטי, והמתמודדים עם קשיי תקשורת, לקויות למידה והסתגלות חברתית. תוכנית רעים מלווה את המשתתף בכל שלבי חייו, וזאת באמצעות קבוצת השווים. מקום המפגשים, המרכז הקהילתי, תורם לתחושת הערך העצמי ולשילוב החברתי בקהילה. 

את הקבוצות מנחים אנשי מקצוע והן מאפשרות עבודה על מיומנויות חברתיות בתוך הקבוצה מתוך התנסות חברתית אמיתית ולמידה מתוך חוויה. המפגש השבועי במרכז הקהילתי משלב שיחות, פעילויות, משחקי תפקידים ודיונים. למפגשים אלו מתווספות יציאות לבילוי משותף של חברי הקבוצה, כגון צפייה בסרטי קולנוע, פיקניקים, באולינג, וישיבה בבית קפה; וזאת מתוך מטרה להתגבש וליהנות בדגש על למידה והתנסות במיומנויות חיים נדרשות. 

הליווי המקצועי מתקיים גם מעבר לשעות המפגש הקבוצתי ביוזמות למפגשים עצמאיים וקשרים בין חברי הקבוצה מחוץ לשעות הפעילות- בין אם בצמדים, זוגות תתי קבוצות או הקבוצה כולה. לכך מתווספת עזרה בפיתוח דרכי תקשורת רלוונטיות בין חברי הקבוצה לבין עצמם בוואטסאפ, פייסבוק, וטלפון בנוסף למפגשים.